Imbierinė Pirkia – architektūriška ir šventinė dekoracija jūsų namams

Nėra kategorijos

Kaip ir kasmet, prieš šventes pajuntame tą išskirtinį norą puošti namus, kurti šventinę atmosferą. Ar tai būtų Kalėdų eglutė, ar rankdarbiai ir gardžiai kvepiantys kepiniai. Pastaruosius du apjungia meduolinio namelio projektas.

Pernai pabandėme išsikepti savo pirmuosius meduolinius namus – Stubą S_01 ir Pirkią S_02. Rezultatai džiugino ne tik mūsų ir artimųjų akis, tačiau lepino ir gomurius. Šiemet degam noru pasidalinti instrukcija ir brėžiniais, kurie padės jums kūrybos procese. O tam, kad namelis dar ir būtų be galo skanus, pridedame patikrintą, pačių skaniausių imbierinių sausainių receptą iš beatosvirtuvė.lt

Keli architektų patarimai_

Nameliui išsikepkite pagrindą. Taip bus paprasčiau klijuoti namo detales, o po to dekoruoti aplinką.

Kepant, namelio dalys gali nežymiai deformuotis. Tad iškepus ir leidus atvėsti, reikėtų patikrinti ar visi kampai sueina. Jei reikia, nupjauti ar patarkuoti su tarkele. 

Langus galite išpjauti ir iš ka tik iškeptos tešlos, kol ji dar minkšta.

Vietoj stiklo, į langų angas galite naudoti želatinos plokšteles. Jas priklijuoti su cukraus glajumi iš vidinės meduolių pusės.

Kad namelio dalys greičiau priliptų, nepersistenkite su cukraus glajumi, dėkite po nedaug ir minutę palaikykite arba kuo paremkite. Lipdymui cukraus glajų dar galima papildyti kiaušinių baltymu arba keisti karštu lydytu cukrumi (stingsta itin greitai).

Imbierinių namelių langai I želatinos plokštelės

GRAŽIŲ IR KŪRYBINGŲ ŠVENČIŲ.